King Trades to 8511 odbiorców przemysłowych EE (stan na dzień 01.03.2019 r.)

 

 Energy Colors to marka promująca zmianę sprzedawcy EE przez odbiorców przemysłowych (taryfy A, B, C ). Chcemy wszystkim przedsiębiorcom pokazać, że proces zmiany dostawcy EE  może przebiec w sposób łatwy , lekki i przyjemny dla budżetu firmy. Jesteśmy organizacją handlową obsługującą „MMŚP” w zakresie sprzedaży energii elektrycznej.


W sierpniu 2013 roku Nasza firma, mająca już ogromne doświadczenie w sprzedaży usług i towarów na masową skalę oraz perfekcyjnie wyszkoloną kadrę managerską, stworzyła markę  Energy Colors. Od tamtej pory jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w zakresie handlu energią elektryczną, który nie korzysta z usług innych firm, a polega tylko i wyłącznie na kadrze  wyszkolonej według standardów Energy Colors.


Misją Energy Colors jest satysfakcja klientów płynąca z idealnie dobranych usług dostarczanych bezpośrednio do firmy dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze Naszych klientów, oraz dalszy   rozwój w zakresie produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii elektrycznej.  Inwestujemy i rozwijamy talenty Naszych Managerów, Trenerów oraz Partnerów. Naszym celem  jest nieustanne     promowanie Managerów działających w całej Polsce.