W chwili obecnej kupuje od nas energię elektryczną 7433 przedsiębiorstwa (stan na 01.09.2017 r.)

 

Energy Colors to marka należąca do firmy iKwadrat Sp. z o.o. Jesteśmy organizacją handlową obsługującą MŚP w zakresie obrotu i sprzedaży energii elektrycznej.

W sierpniu 2013 roku firma  iKwadrat Sp. z o.o., mająca już ogromne doświadczenie w sprzedaży usług i towarów na masową skalę oraz perfekcyjnie wyszkoloną kadrę managerską, stworzyła markę Energy Colors. Od tamtej pory jesteśmy najszybciej rozwijającym się sprzedawcą energii elektrycznej, który nie korzysta z usług innych firm w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, a polega tylko i wyłącznie na kadrze wyszkolonej według standardów iKwadrat Sp. z o.o.

 

Struktura oddziałów  Energy Colors  oraz ich przeznaczenie w chwili obecnej:

Kraków – siedziba oraz sekretariat firmy

Włocławek – biuro zarządu oraz biuro sprzedaży pośredniej

Nowy Sącz – oddział handlowy  (otwarcie 13.01.2017 r.)                                                                                       

Białystok – oddział handlowy

Łódź partnerski oddział handlowy

 

Naszą misją jest satysfakcja klientów płynąca z idealnie dobranych usług dostarczanych bezpośrednio do firmy dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze Naszych klientów, oraz dalszy rozwój w zakresie produkcji energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii elektrycznej.

Inwestujemy i rozwijamy talenty Naszych Managerów, Trenerów oraz Partnerów. Naszym celem  jest nieustanne promowanie Managerów działających w całej Polsce.

 

NASI PARTNERZY


 

  • RWE
  • Sparta Group
  • Green energy
  • Juice
  • Wind system
[/row]